Popis produktu

Castolin 680 S    opravárenský univerzál

 

DIN 8555: E 9 – UM – 250 - KRZ

UNIVERZAL 680S 

Mechanické vlastnosti:

Mez kluzu: Rp0,2= 640 MPa

Mez pevnosti: Rm== 770 - 850MPa

Tvrdost: 220 – 280 HV

Tažnost A5: 20 - 25%

Pozice: PA, PB, PC, PD, PE, PF, PG

Proud: =(+)/ ̴  

Použití: svařování nelegovaných,  nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí mezi sebou. Polštářování, plátování.

   Spojování těžče svařitelných ocelí jako např: oceli s vysokým obsahem síry, uhlíkové oceli /vyšší obsah C), nástrojové oceli (rychlořezné oceli), zušlechtilé oceli, manganové oceli, feriticko-martenzitické chromové oceli, pérové oceli, oceli neznámého složení, lité oceli.

   Opravy součástí typu: sekáče, dláta, kleště, hydraulické válce, pístnice, řezné, stříhací a tažné nářadí, armatury, sedla v entilů, ozubená kola, vylámané zuby věnců nebo hřídelí, namáhané konstrukční spoje, vysokopevnostní svary.

Vysocelegovaná elektroda (CrNi), dávající svarový kov s austenicko-feritickou strukturou, s obalem speciálně vyvinutým firmou Castolin pro všeobecné nasazení v opravárenství a údržbě. Elektroda se vyznačuje vysokými hodnotami mechanických vlastností, mimořádně vysokou odolností proti tlaku, rázu, korozi a kavitaci. Housenky mají krásnou a jemnou kresbu (netvoří podpaly), hoření oblouku je jemné, „měkké“ a především pravidelné. Zapálení oblouku je snadné- kontaktní obal- a to i znovuzapálení po přerušení. Elektroda 680 S vyniká snadnou ovladatelností , charakteristickým znakem je modrá barva obalu a nízký tepelný vstup.

Specifikace

Kód: 755112
Kategorie: Distribuce - blistry
Cena bez DPH: 505 Kč
Cena vč. DPH: 611 Kč
vyber průměr:
Koupit

Další produkty v kategorii